Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free online software na evidenci majetku?

Dobrý den,

V práci evidujeme majetek do Excelu uložený na SharePointu. Sice k tomu mám přístup odkudkoliv, ale vzniká tím několik problémů.

Jednak, pokud má v sloupcích uvedeno více informací, tak je to nepřehledné. A hlavně, pokud tam chci zapsat např LCD, musím tam ručně uvést všechny specifikace.

Existuje prosím Vás nějaký dobrý free online software k tomu určený?

Jednak kvůli přehlednosti, ale hlavně, že mu dám čárový kód a on podle toho automaticky ty údaje vyplní.

Předem děkuji

Děkuji, ale mohl by jste mně dát nějaký tip. Totiž, tohle není žádný software, který můžu jednoduše vyzkoušet a budu používat ten, co mně bude nejvíce vyhovovat.

A některé webovky jsou tak vyšperkované, že to až není dobré a nelze to jednoduše srovnat.

Kromě toho, aby to bylo free, potřebuji pouze.

- Počet uživatelů do 10
- Počet položek do 1000
- Evidence čárových kódů
- Čeština není nutná
- A ideálně, aby to bylo intuitivní nebo alespoň dobré tutoriály / podporu.

Děkuji

do 100 krámů je free https://www.lansweeper.com/pricing/
to odpovídá nějaké kanceláři, jinak placená verze.
podpora čárových kódů tam sice je, ale jako evidenční štítek. ne že by to četlo štítky výrobců, pak by sw googlil značkové sestavy a pak se trefoval do políček, co jste si pro kdejakou myš vymysleli.

to dělá třeba tento mnohem dražší https://www.awcaesar.cz/cile-spolecnosti/, právě s otravnou extrémně podrobnou evidencí.
nedejbože když ty pole jsou povinné k vyplnění jako u vás.

v normální firmě bývá zvykem kupovat stejný hw. pokud něco i vyrábíte, průmyslové pc mají ty komponenty zase jinak.
nečekej proto nejlepší program, ale raději rozumně použitelný.