Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno smartfón do 200€/5000kč

Nazdar, mám pokazený POCO M3 hľadám niečo podobné. POCO vydržal 2 roky a odišiel do kremíkového neba. Nosený v puzdre a nemal za sebou tvrdé pády. Zhruba týždeň dozadu bola veľká android aktualizácia ale celý čas bez problému čiže SW zrejme tiež v pohode(výrobca možno pridal odpočítavanie...). Včera pri rozsvietení displeja bol displej divný, príliš silný jas a tak nejako presaturované farby. Tak som hneď skúšal regulovať jas ale nepomohlo tak som dal reštart. Od vtedy sa vypol a už sa nezapol. Zapojil som ho do nabíjačky na pár minút a skúsil zapnúť napojený v nabíjačke. Potom som ešte skúsil dlhé stlačenie tlačidla POWER a nakoniec ešte kombinácie POWER+VOL UP a POWER+VOL DOWN, aj dlhé stlačenia 10s. Vôbec nereaguje na nič tak som ho odniesol do servisu. Pondelok budem už vedieť na 100% čo s ním ale typujem že je KO. Mobil potrebujem čo najskôr preto riešim okamžite výber nového aby som ho pondelok večer objednal.

Chcem len nejaký do 200€/5000kč na nenáročné využitie - volanie, SMS, messenger, maily, youtube, prehliadanie internetu, na foťák nie som náročný a hry nehrám. Samozrejme čím lepší v tejto cene bude tým lepšie. Do mobilov sa nevyznám preto prosím o radu.

Niektorý z týchto troch alebo nejaký iný?
https://www.alza.sk/porovnani.htm?c=REAM021c1;SAMO0219b3;SKXI242b3
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=10846&idPhone1=11336&idPhone3=10873

Řešení:

Výborný TIP na tie Moto G31 a G52, zaujal ma ten čistý android. Nič proti nadstavbe ale čo som mal predtým HTC, Samsung, Xiaomi, POCO tak hlavne mi vadí bloatware a snaha značky ťahať ma do jeho ekosystému - vytvor účet, zadaj všetky osobné údaje, zálohuj na náš cloud a synchronizuj! Až teraz som zistil že OLED je teraz pomerne dostupný čiže chcem OLED.