Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hotspot windows 10

Dobrý den,
když zapnu hotspot na windows 10, tak mi nefungují prohlížeče (ani mozilla ani chrome ani edge...). Když vysunu wifi adaptér, tak zase všechno funguje.
Ještě včera mi prohlížeče fungovaly i při zaplém hotspotu. Mohli byste mi prosím poradit, co je špatně (případně jak to napravit?)
Děkuji moc

Nič si medzičasom nenastavoval v systéme? Nejaké hodnoty môže pozmeniť aj SW ak máš v PC nejaké "vylepšováky" typu iobit. Nebola nejaká aktualizácia? Možno by pomohlo preinštalovať ovládač, vyskúšať starší alebo novší. Ak ti to ešte včera fungovalo môžeš vyskúšať bod obnovy windows ešte z času kedy to fungovalo. To zrejme ale dlhodobo nepomôže pretože ak niečo spustilo zmeny ktoré vedú k nefunkčnosti tak sa to stane znova. Musíš zistiť zdroj problému.

Jj. Viděl bych to na ty aktualizace. Týden ago se mi přestala hlásit síťová tiskačka - mrchosoft usoudil, že ji asi nepotřebuju. Musel jsem přeinstalit ovladače na třech počítadlech. Přitom mám všude aktualizace driverů vypnuté. Jebal to had.