Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android auto

Zdravím,
Když připojím telefon kabelem k autoradiu, aktivuje se mi android auto a používám to na mapy a spotify. 50% času co ale telefon připojím jsou s android auto problémy. Buď je celý obraz přiblíženy tak moc že nejsem schopný ani zadat adresu v mapách nebo nelze spustit hudbu na Spotify (stiknu play, ale za pár setin vteřin se to zastaví a noc nehraje). Opravím to tak, že telefon odpojím a znovu připojím.

Nevíte jak to opravit? Jak třeba aktualizovat android auto aplikaci?

(Auto:škoda fabia IV, rv 2022)

Kdyz bude mit auto blbou podporu cap play, tak budes mit problemy take. Podle mne je to jeho pripad.

A kdyz vymenis autoradio za to s podporou carplay, tak tam budes mit i podporu android auto. Otazkou je, zda to za ty penize stoji a zda bude ve starem aute dostatecne velke misto, abys to mel kam zaatrcit.

Tady to vypada spis na problem telefonu, ackoliv posledni verze infotainmentu od Skodovky jsou celkove docela tragedie (hlavne majitele O4 mohou vypravet). U novych aut je vzhledem k provazanosti se zbytekm vozu vymena v podstate nemozna. Zkusil bych jiny telfons (i s jinou verzi Android OS).

A z vlastni zksenosti muzu rict ze CarPlay diky unifikovanosti iPhone celkove funguje lepe.