Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizející mp3 v mobilu

Dobrý den. Mám problém.
V poslední době mi sami z ničeho nic začali mizet písničky z mobilu.
Mobil napíše, že kontroluje místo na uložišti v aplikaci Hudba a to i několikrát za den a po té několik písniček zmizí.
Při tom mám na uložišti spoustu místa.
Mám : Xiaomi Poco X3 nfc
Vnitřní paměť : 128 GB využitá paměť : 54,1 GB
Ram 2GB
SD karta : 64GB využitá paměť 10,5 GB

Skôr to vyzerá na problém v rámci SW než HW, ale vylúčené nie je ani to že odchádza pamäťový čip. Tie ale zvyknú rovno vypovedať službu celkovo. Je to ale maximálne 2 ročný kus čiže opotrebenie buniek zrejme nie. Nemáš aktívny nejaký čistič úložiska? Môže to byť aj vstavaná aplikácia v rámci nadstavby UI alebo tebou nainštalovaná. Neinštaloval si nejakú pochybnú aplikáciu, napríklad mimo oficiálny obchod? Ak má aplikácia povolenie tak môže aj mazať. Škodnú appku si mohol stiahnuť aj z oficiálneho obchodu. Dávnejšie som kdesi v nastaveniach androidu videl možnosť zobraziť aplikácie ktoré majú aké povolenia. Skús hľadať povolenia aplikácii.