Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání streamů

Dobrý den. Stolní pc, sice starší, snad 5-6 let, ale stále funkční. Moc tomu nerozumím, to se předem omlouvám, pokud se na něco " blbě " zeptám. Procesor Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.2 GHz. GPU Geforce 210. Operační systém Windows 10 Pro. Verze ovladače grafické karty 342.01 (NVIDIA). To jsou údaje, co jsem opsal z "NVIDIA GeForce Experience".
Sekají se mi streamy/videa. Po restartu pc jedou celkem v pohodě, jak kdy. Někdy 1 hodinu, jindy i 3-4 hodiny. Postupně sekají víc, až nejdou natáhnout vůbec a musím opět restartovat. Nedávno jsem reinstaloval ovladač a tenhle, 342.01 je údajně nejnovější. K pc mám ale zapnuty 2 monitory, stream/video většinou spuštěno jen jedno. Před lety mi to nedělalo. Co mám prosím, ještě udělat ? Krom toho, že vyhodit ten šrot z okna a koupit nový ? Vypnul jsem blokování reklamy - nepomohlo. Nevím, jak ještě něco další " vyčistit" . Vymazání cookies taky nepomáhá.
Děkuji.

Existuje nejake "buffering", ukladani do mezipameti.

Ted se mi stava, ze jakoby ma snahu natahnot ten stream, ale "posune"se jakoby jen o 1 - sekundy a pak se sekne. Nemuze byt problem s tim ukladanim do mezipameti ? Je, prosim, nejaky navod, jak to opravit ? Dekuji.