Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook acer 3000 Ide na sata ssd 120gb

Dobry den ma notebooka acer aspire 3000 jeto stary notebok ktery ma IDE ja zakoupil redujci na SATA a pripojil ssd disk 120 Gb ale nenacte windovs jenom cerna obrazovka ale v biosu se ukaze disk 120gb ssd, nekdy zase ne ale itak nenacte windovs ,, ,mozna spatna redukce nebo vadna deska nepodporuje ssd sata disk, dekuji za radu ,,

Redukce je Ide 44pin na sata pro notebook kupoval na aukru za 130 kc takze zadna investice po nasazeni v biosu se ssd disk 120Gb ukazal ale do windosu nenajel zustane na cecne obravzovce ani nouzovy rezim dle meho zakladova deska je ide pata ,takze sata asi nepobere ,,

je to tak, ta kompatibilita je náhodná. disk by se možná chytil až pod windows, ale bios si s ním nerozumí jako s bootovacím diskem.

acery byly vždycky ojebané shity: neexistuje důvod, proč takový chcípák za dodatečné peníze resuscitovat.
to je tento krám? vždyť to s bídou stačí pro win xp, které už nepodporují funkční prohlížeče.

místo ztráty času a vyhazování peněz je lepší vzít normální repas, třeba: www.gigacomputer.cz/repasovane-notebooky/
v parametrch si nám naklikej, jestli chceš až od 4jádrových cpu (nutnost pro win7 a novější)