Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ethernet pripojenie prestane fungovat po zapnuti hotspotu

Mam laptop Notebook Lenovo IdeaPad Gaming L340-15IRH. Ak zapojim kabel, internet funguje ako ma, vsetko bezi. Ak zapnem hotspot (default z Windowsu 10), tak ten funguje, viem zdielat internet napr. na mobil. Ale zrazu na laptope uz nenacitava stranky. Nerozumiem kde je problem, deje sa mi to iba posledne 2 dni.

Skusal som restartovat PC, odinstalovat a znova nainstalovat WIFI a ethernet ovladac. Nepomaha to. Nejake rady? Dakujem

Zda sa ze je to novy bug vo windowse.
Nasiel som viacero otazok smerom na Microsoft v poslednych dnoch ohladom dejto chyby (dal som vyhladavat v google vysledky z posledneho tyzdna)
Tento prispevok mi pomohol - odinstalovat najnovsii update. Uzatvaram ako vyriesene.