Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungující nová baterie do ntb

Zdravím

koupil jsem si novou baterii do ntb Toshiba Satellite C850-13Z. Stará už dosloužila a napájel jsem přes adaptér. Nová ale nefunguje(ani s adaptérem).

Když ntb zapnu jen přes adaptér, potom dám do režimu spánku a prohodím starou baterii za novou, tak už funguje a je nabitá na 100%. Program BatteryBar ale ukazuje napájení:0mw

V tu chvíli, když vypojím adaptér ntb se asi po 2 vteřinách vypne. Vůbec nevím co s tím.

Děkuji za případné rady

Inak povedané - aušuš, fake. Ak máš možnosť (kúpené cez e-shop) vrátiť. Ak kúpené v kamennom obchode - reklamovať.
Príznaky naznačujú, že je absolútne vybitá, elektronika, komunikujúca s NB je nastavená tak, aby ukazovala 100% - viď tvoj postup - pri pripojenom adaptéri ukazuje 100%, po odpojení - vypne.
Druhá možnosť - tá horšia - máš poškodený napájací blok/modul v NB a jednoducho neprepne na batériu po odpojení adaptéra = servis. Pokiaľ by si bol, v obchode, pri reklamácii - nech ti ju vyskúšajú a dokážu, že je funkčná. Pokiaľ nie je - tak platí tá reklamácia (solídny obchod v takých prípadoch sa na nič nepýta a vymení nefunkčný nový kus za funkčný).