Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - převod textu na dvě čísla

Ahoj

máme tabulku ve které je z naměřených x kusů zapsána nejnižší a nejvyšší naměřená hodnota jako text např 16,36-16,52.

Ví někdo jestli a jak se dá taková poprasená buňka převést na dvě buňky s nejnižší hodnotou a s nejvyšší ?

Potřebuju to protože auditor chce ať excel kontroluje zadaná čísla jestli jsou v rozsahu.

Dík za snahu.

Super funguje díky moc.

Máme tu anglické win 10 a české office ::) takže kdyby to někdo potřeboval tak překlad do češtiny je

=(ZLEVA(B88;HLEDAT("-";B88)-1)*1)
=(ZPRAVA(B88;DÉLKA(B88)-HLEDAT("-";B88))*1)

Absolutně nechápu smysl překládat vzorce a když už tak proč to nežere i anglické.