Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na LaTeX pomocí WYSIWYG?

Hezký den,

marně si lámu hlavu s výběrem programu, který zvládne LaTeX pomocí WYSIWYG.
Snažil jsem se načíst si potřebné, ale ztrácím se v zahlcenosti.
Můžete mi něco doporučit? Nejlépe z vlastních zkušeností.
Je třeba, aby to mimo jiné zvládalo psát matematické výrazy.
Klidně to může být placený program.
Děkuji. :beer:

IMHO LaTeX pro to určený není.
Na čemž nic nemění ani to, že to s ním někdo zkusil udělat a do nějaké míry uspěl.

Já taky zatloukl pěkných pár hřebíků šroubovákem, kamenem, kapesním nožem a jinými předměty, které na to zcela jasně určené nebyly a i když se mi to zatlučení podařilo, tak pro to pořád ty předměty určené nejsou.
Stejně tak se mi podařilo připájet integráč pomocí hřebíku zaraženého do náhodného klacku a táboráku ... ale i když to fungovalo stejně to na to určené nebylo.

no tak šup šup, komunita čeká...
ty do každého druhého příspěvku cpeš komentáře, že někdo chce za své zboží nebo služby nestydatě zaplatit, co je to za zlodějinu. jak ty jsi úžasný, že se s každým prodejcem pohádáš.
když to potřebuješ, tak ten projekt kup a starej se.
a potom ti podobné pako ve tvé nové komunitě napíše, jak je nestydatě okrádáš.

vybavuješ si, jak jsi onde potřeboval něco, co by pořešil jednoduchý skript v příkazovém řádku - čili bez programování. ani toho jsi nebyl sám schopen.
zato bonzování ti jde skvěle. ještě sem můžeš napsat moje jméno, ty udavači.
tak šup, komunita čeká a ty se zjevně nudíš.