Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tichou RTX3080?

Ahoj.
Kdo ma zkusenosti nebo vi?
Ktera z nich bude nejtissi ale zaroven nebude nejak extra topit?

Je MSI Gaming Trio porad to "nej" nebo je o neco lepsi TUF/STRIX od Asusu nebo uplne jina?

Diky :)

RTX3080 vzdy topi a tudiz neni ticha. Topit musi, pokud chces od ni vykon. Takze mas zvlastni predstavu, ze to bude fungovat jako nejake perpetum mobile.

Asus ma dva BIOSy, u jednoho jede na plny kotel, pri druhem nejde do spicek a teda nema takovy vykon a je tissi. Pokud jde o to, aby byla ticha, je tohle nejlepsi reseni.