Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Zdravím, chtěl bych se zeptat na nějaký herní PC v cenovém limitu do 25.000, nebo popřípadně na nejakou PC sestavu, PC bych měl hlavně na hraní her jakou jsou warzone,fifa,formule csgo atd,sledování filmu a nějakou lehci praci do školy prace ve wordu atd, omlouvám se moc počítačům nerozumím tak se radši zeptám tady u zkušenějších, děkuji za odpověď.

A ještě se chci zeptat když si takhle vyberu ty komponenty tak czc nebo alza mi ten počítač za nějakou cenu sestaví a zkontroluji ze ? A ještě mě by mě zajímalo jak je to s Wi-Fi když si takhle sestavím PC sám to si pak musím kupovat takovou tu věc jak se zapojí do PC aby jsme měl Wi-Fi nebo jak tohle funguje ?

když neumíš vůbec nic, koupíš si díly u jednoho prodejce a necháš si to sestavit, někteří za to uvádí poplatek.
a když neumíš správně nainstalovat systém, tak si licenci windows koupíš taky v tom krámě a nainstalují ti ji i s ovladači.

no a připojovat herní dělo přes wifi je tradiční masochismus českých domácností.
všichni laici si kupují nejlevnější usb adaptéry bez antény, ten strčí do plechové bedny ať jim stíní přijímaný signál a pak sem chodí žasnout, jak to běží mizerně.
lepší je natáhnout kabel z routeru kolem zdí.
dá se i přes wifi, ale pro stolák to musí být přijímač s prodlužovacím kabelem, třeba https://www.czc.cz/tp-link-tl-wn822n/78987/produkt

No však tohle je prave ten konfigurator o kterém jsem mluvil ale když si to stavim tady tak mi tam třeba nejde dat procesor ten i5-12400f nebo mi tam neslo dat to ssd s tím 1tb mám tam možnost jen 2tb nebo 250gb. Mě zajímá prave jak psal Brtník ze si to hledá normálně v tech produktech tak jetsli se to dá udělat i takhle i s tím sestavením..?