Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android studio jak přehrát správný zvuk

Zdravím
Mám udělanou takovou aplikaci podle tohoto návodu https://www.youtube.com/watch?v=C_Ka7cKwXW0&ab_channel=CodinginFlow která zjistí jestli jsem online nebo ne podle toho vypíše
Toast.makeText(context.getApplicationContext(),"Internet no",Toast.LENGTH_LONG).show();
Toast.makeText(context.getApplicationContext(),"Internet yes",Toast.LENGTH_LONG).show();
,problém je ale v tom že přehrává tón který se je platný při spuštění aplikace ,když se změní stav (druhá větev if ) tak se pořád přehraje ten samý tón díky

 @Override
    public void onReceive(Context context, Intent intent) {
        String status = CheckInternet.getNetworkInfo(context);
        if (status.equals("connected")){
            Toast.makeText(context.getApplicationContext(),"Internet yes",Toast.LENGTH_LONG).show();
            //nametext.setText("Internet online");
            if (player == null){
             player = MediaPlayer.create(context, R.raw.sonar_ping);

            }
            player.start();
        }
        else if (status.equals("disconnected")){
            Toast.makeText(context.getApplicationContext(),"Internet no",Toast.LENGTH_LONG).show();
            if (player == null){
                player = MediaPlayer.create(context, R.raw.sirena);

            }
            player.start();

        }

Toto tam přebývalo if (player == null) {bez toho to funguje .

public class MainActivity extends AppCompatActivity {
     BroadcastReceiver broadcastReceiver = null;
  /
    TextView nametext;
    @Override
    protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {
        super.onCreate(savedInstanceState);
        setContentView(R.layout.activity_main);
        TextView nametext =(TextView)findViewById(R.id.text1);

Ještě jedno bych potřeboval do větve když není internet tak TextViever nametext.setText("Internet no");
Když to udělám tak aplikace zkolabuje co dělám špatně díky