Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Normalní zapnutí ale po načta. s windos logem pak nic

Dobrý den už minule jsem měl tento problém ale částečně jsem ho vyřešil, vypnutím pc vypojením všeho z počítače a zapojení a poté zapnutím, ale teď už to taky nezabírá. Pokaždé co počítač zapnu dělá normální zvuky, a na obrazovce se jako obvykle objevuje logo z základní desky a poté win 10 logo asi na pár sekund, a potom nic černá obrazovka nikde myš a alt+f4 nezabírá, jediná možnost jak ho vypnout jeho vypojit ze zásuvky . Mám pc dell optilex 790 s i3 který byl v počítači už od zakoupení a dal jsem tam nově gt 1030 nvidia grafiku. K počítači je zapojena myš, klávesnice, ethernet kabel, DVI-D (kabel od monitoru), bluetooth usb adapter, a kabel od zdroje

jediná možnost jak ho vypnout jeho vypojit ze zásuvky

Jestli jsi to řešil vyrváním zachodu ze zásuvky, mohlo dojít k poškození systémových souborů (zavaděče - o to víc jestli byl MBR) u tvého SSD by mě to až tak nepřekvapilo. Na místo opravy přes bcedit by mohla byt pro tebe snazší čidtá install.
Můżeš zkusit spustit PC v nouzovém módu a použít nějaký bod obnovy, nebo poslední známé funkční spuštění bez chyb.