Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s restartem do tov. nastavení.

Dobrý den, koupil jsem si počítač a mám s ním problém. Když jsem ho chtěl dát do továrního nastavení tak to prostě nejde... (Přikládám fotku) Bojím se ale, že za to můžu sám, protože jsem se ho nezeptal jestli je tam windows koupenej originál nebo jestli je to stáhnutý nelegálně (třeba z uložto) :(

Proč to neřešíte s prodejcem který už má vaše peníze?
Miochodem, jaké informace obsahuje nákupní doklad nebo smlouva? Ptám se pro případ, že by s tím PC předtím někdo páchal trestnou činnost, tak aby se nepřitížilo...

Tak ho obešlete doporučeným dopisem s dodejkou, výhradně jen do vlastních rukou adresáta. Upozorněte ho píseně mimo jiné i na možné právní následky.

My co už jsme několikrát byli vypovídat na kriminálce, tak si dáváme pozor na šmejdy a patřičně s nimi jednáme.