Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnice si dělá co chce

Zdravím. Včera se nám s přítelem vylilo omylem víno do klávesnice, tak jsme ji hnedka osušili a zdálo se, že bude v pohodě. Dnes najednou přestala normálně fungovat. Když třeba zmačkneme písmeno D tak to vypne celý počítač nebo třeba když se stiskl Prtsc tak to napsalo U a prakticky si ta klávesnice dělá co chce a nepíše tak jak by měla. Nevíte někdo kde to přenastavit?

Pokud je to stolní počítač (lepší případ), tak koupit novou klávesnic. Když je to NB, tak je to horší. Jednou se komusi ve firmě kde jsem pracoval stalo, že pomocí NB nastavoval v kotelně nějaký přistroj a na klávesnici mu ukápla zkondenzovaná voda, v servisu mu pro jistotu vyměnili i MB.
U NB zkusit připojit externí klávesnici, jestli se počítač rozchodí aspoň s ní.

Hmmm, tak tohle je zadání dotazu hodné blondýny. Víno se vylilo omylem do klávesnice? Samo od sebe?
Je pravděpodobné, že pokud to byl notebook, tak právě dochází k degradaci elektroniky. Nezapínat! Vyjmout baterii, pokud to jde. Neprodleně odnést do servisu.
Nepředpokládám, že by to byla externí klávesnice. Do té by se určitě víno samo do sebe nevylilo.