Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Lenovo nenajede

Mám PC Lenovo AIO 700-24AGR All-in-One - Type F0BG (PC v obrazovce). Systém Win10 .Večer jsem PC normálně vypnul bez aktualizace a ráno už jsem PC nezapnul. Vyzkoušel jsem nouzový režim - nejde, bod obnovy - nejde, automatická oprava nejde. Je nějaká možnost zjistit co blokuje najetí? A jak postupovat dal

BIOS ti funguje normálne spustiť? Ak áno tak chyba je v rámci OS alebo HDD. Vyzerá to že jediná možnosť je preinštalovať. Máš tam ale predpokladám dáta o ktoré nechceš prísť a potrebuješ ich vytiahnuť von. Jediná možnosť je fyzicky vybrať disk, zapojiť do iného PC/NTB(cez redukciu, do ext.boxu alebo priamo do kompu), skopírovať všetko z disku čo potrebuješ. Potom znova dáš disk späť a nainštaluješ čistú inštaláciu Windows. Je toto tvoj PC? https://www.youtube.com/watch?v=WLfG4xDO3_E Ak hej tak môžeš podľa tohto videa. Inak keď už sa s tým budeš babrať a je tam vo vnútri HDD tak neváhaj ani sekundu a rovno objednaj SSD. Napríklad Crucial MX(nekupuj BX) alebo SAMSUNG. Nemusíš sa báť ak si v tomto laik. Čo som narýchlo pozrel tak tento kus HW je extrémne dobre riešený čo sa týka výmeny za SSD čiže to zvládneš.