Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zvolit extender ke kameře

Zdravím, mám na zahradě kameru na wi-fi a obraz chci sledovat z telefonu, signál z baráku ale nedosahuje, chci tedy zvolit mezi ně nějaký extender, chtěla jsem zvolit Tenda A15, ale prý vytvoří vlastní síť - přebere si to kamera/není to problém? Nebo byste měli nějaký tip k doporučení? Díky https://www.alza.cz/tenda-a15-ac750-dual-band-d5636228.htm?o=1

Ak sa jedná len o kameru na pozeranie sa na psa, mačky, záhradku atď... tak by extender mohol stačiť, ale ak to máte ako bezpečnostnú kameru, tak ak nechcete aby Vám niekto kameru vypol 10€ hračkou kúpenou z číny, tak odporúčam použiť drôt, teda poctivo natiahnuť LAN kábel, ak nie je možné, je možnosť premostiť sieť skrz elektrické obvody s powerline adaptérom, čo by som odporučil aj v prípade kamery, ktorá skôr slúži ku kochaniu.