Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace GPS navigace

Ahoj.
Prosím jak je to s aktualizací map v navigaci, jak se provádí, jestli pomocí počítače a nebo z družice, a jestli je to placené a nebo je to už v ceně GPS.
Dík

GPS nemá s mapovými podklady nic společného. GPS přijímá signál z družice a podle toho zjistí pozici. Nic víc, nic míň.
O mapové podklady se stará "nějaký" software a ten také aktualizuje své mapové podklady. Mapový soft pak pouze zobrazuje pozici na mapě podle toho, co získal z GPS přijímače.

Takže mapy z družice přes GPS aktualizovat nebudeš