Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc komponenty za 2000€

Čaute : ) potrebujem nutne pc komponenty za 2000€
Som už mesiac bez pc a venujem sa trosku aj 3D modelovaniu ( žiadne náročné veci a render už vôbec )
Využitie pc : prevažne na hry
Procesor by som chcel nejaký Intel : ) ja sa vôbec do toho nerozumiem a bojím sa aby som nevybral niečo zle
Bol by som rad , ak by ste poradili vsetky komponenty + skrinka … monitor mám Ďakujem

Tak hlučnosť bude záležať od zaťaženia karty. Ked ju nebudes pretaktovávať a neháš ju na hodnotách ake má teraz tak by si ju nemal nejako moc počuť. ALe každy sme inak zvyknuty.
Schválne som ti vybral väčšiu skriňu aby sa ti lepšie hýbal vzduch. Sleduj si potom teploty

Nemáš za čo. Tie vodne chladenia by pre teba mali zmysel iba vtedy, ak by si chcel procesor taktovať a zdvíhať mu napätie. Vtedy logicky ide teplota hore. Ale ak to neháš na hodnotách ake sú tak ti chladič čo som ti dal bude pri hrách stačiť s prehľadom