Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskarna tiskne prazdne stranny

Dobry den, tiskarna funguje uplne normalne, vytiskne normalni vzorek ale pokud tisknu neco z pocitace (pripojeni USB) tak je sazka do loterie jestli mi vytiskne 30% prekryti, normalne nebo prazdnou stranku obsahu. Zkousel sem vypojit barvy, cistit hlavy atd. Nemuzu si nic opet vytisknout protoze to aktualne tiskne jen prazdne stranky je to PIXMA Canon TS9550

USB 2.0 Hi-Speed (Port B)
Ethernet: 10/100 Mb/s
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a

připoj tiskárnu k routeru přes lan kabel, nainstaluj nový síťový port pro tisk.

odhaduju to na problém s automaticky aktualizovaným ovladačem. to se děje někdy tak dlouho, než zbytečné aktualizace natrefí na nepovedenou verzi. jedna z debilních, zato spolehlivě selhávajících vlastností windows.

windows update mam vyple a pozastavene do roku 2099 pres stopupdates10, asi zkusim ruzne finty ale nerozumim tomu, proc nemuze vec za 5,5 tisic fungovat normalne. Bude to fakt neco se softwarem nebo pripojenim protoze kopirovat a testovaci vzorek funguje uplne normalne a nahled tisku to taky ukazuje normalne