Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led podsviceni tv

Ahoj,

Existuje led podsviceni tv(pasky), ktere meni barvu podle obrazu v tv?

Priklad - v tv je zelena a pasek sviti zelene.

- pokud ano, kde se da sehnat? Nasel jsem jen pasky kde si barvu nastavim sam ptes apku, ja vim, dalsi otazka je, jak to asi bude fungovat.

Diky

Však i přes Hue to jde, ale celej systém vyjde docela draho, což se vyplatí řešit synchronizaci na TV, jen když už máš Hue Bridge a nějaký ty světla doma, ale zase u TV je potřeba Sync Box, který vyjde na 5k, u PC stačí nainstalovat aplikaci.
Když už máš nějaký smart světla v domě, tak většinou v chytrém OS TV jdou normálně ovládat, tak škoda, že to neřeší i sync s obrazem a je to potřeba řešit další krabičkou.