Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utáhne zdroj 1080ti??

Zdravíčko,
mám možnost koupit za pěkný peníz novou kartu, ale mám strach že mi nebude stačit zdroj. Jde o gtx 1080ti, která u většiny výrobců žere až 260W. V počítači mám zdroj Seasonic s12II s příkonem 520W (odkaz na něj dole), a poměrně spořivý procesor i5-7500. Hádám ,že aby to utahnul záleží na konkrétní sestavě, co všechno mám tedy do rovnice počítat? Dá se zjistit kolik sežerou ramky, disky, samotná základní deska apod.? Nebo mám prostě pro jistotu rovnou koupit silnější zdroj? Vím že 520W není moc... díky za rady.

https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt

Řešení:

Dočasne a bez OC by to mohlo fungovať je to ale totálne na hrane a ten zdroj to bude žhaviť na maximum. Odporúčané minimum od NVIDIA je 600W čiže z toho čo sa predáva minimálne nejaký 650W CORSAIR alebo SEASONIC, ideálne gold a vyššie. Takže môžeš skúsiť ale rátaj s možnosťou že príde plač a škrípanie zubami.

Tu to niekto riešil https://www.czc.cz/seasonic-m12ii-bronze-evo-520w/165638/produkt/dugdpsgar8ir2bh3qp0tfsm1d6/diskuse?row=dugdpsgar8ir2bh3qp0tfsm1d6

Dočasne a bez OC by to mohlo fungovať je to ale totálne na hrane a ten zdroj to bude žhaviť na maximum. Odporúčané minimum od NVIDIA je 600W čiže z toho čo sa predáva minimálne nejaký 650W CORSAIR alebo SEASONIC, ideálne gold a vyššie. Takže môžeš skúsiť ale rátaj s možnosťou že príde plač a škrípanie zubami.

Tu to niekto riešil https://www.czc.cz/seasonic-m12ii-bronze-evo-520w/165638/produkt/dugdpsgar8ir2bh3qp0tfsm1d6/diskuse?row=dugdpsgar8ir2bh3qp0tfsm1d6