Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stav disků

Dobrý večer,

pomůžete mi prosím říct stav 3 disků?
1 je SSD Samsung - v záruce
2 HDD WDC 1000gb
3 externi disk StoreJet 1000gb

První dva jsou ze Samung Magician.
Externí je z HD Tune Pro 5.75

Co to pro mě znamená?

SSD od Samsungu používám +- rok, znamená to, že je na reklamaci? To mi dělá asi vrásky nejvíc.

Děkuji za pomoc.

3.odpoved: warrning na 2 chyby asi nebudes resit, to bude nejspis "chyba" prohazovane kabelaze.

1.2., ani tam nevidim problem. bastli nejake hlouposti bez kontroly, at si pise chce.

jo: a na stav disku je dobry "crystaldiskinfo".