Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 970 - jen probliknou větráky a PC nejde

Dobrý chtěl bych se zeptat mám starou sestavu základní desku m5a78l-m/usb3

CPU fx 6300
Zapojil jsem do ní GK GTX 970 4 gb připojil 6 PIN a 8 PIN přídavné napájení při zapnutí PC jen probliknou větráky a PC nejde. .Nějaký nápad ?

Změna předmětu, původně: GTX 970 (host)

Karta může bit nekompatibilní z tvoji deskou může špatně doléhat kontakty nebo někdy naběhne až po několikátém zapojeni nebo je karta vadna a tet mně zajima jak je karta zapojena nebo bych zkusil jiní konektor na grafice kartu bych zkusil u někoho jiného jestli funguje.