Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vypovedať AVG antivirus?

Po mesiaci chcem vypovedať AVG vo WIN 10 na ntb, ale neviem ako. Dostal som upozornenie, že o 7 dní mi končí bezplatná verzia AVG a neponúkli mi možnosť vypovedať iba prejsť na platenú verziu. Pred mesiacom ma upozornili, že ak nevypoviem FREE verziu, automaticky pokračujem na platenú. Ako túto verziu možem vypovedať? Alebo stačí toto upozornenie ignorovať a neprejsť na platenú verziu?

o 7 dní mi končí bezplatná verzia AVG

ak nevypoviem FREE verziu, automaticky pokračujem na platenú

Máš tedy neplacenou (trial verzi), která ti končí.
Nevím, jak jsi přišel na to, že máš vypovídat (a proč) zkušební (trial) verzi?
Pokud nic nezaplatíš, nic nemůžeš pokazit (ale ty rady s odinstalací ber vážně). Což jsi už udělal.

NEROB PANIKU!!!
:-D
Pokiaľ si využíval AVG Trial - po určitej dobe (cca 30 dní) dostaneš výzvu o skončení PLNEJ verzie AVG a máš niekoľko možností:
1) Zaplatiť si licenciu (podľa ich podmienok) a používať PLNÚ verziu AVG naďalej;
2) Nezaplatiť a používať AVG vo verzii Free (teda bez niektorých funkcií;
3) Odinštalovať AVG - tu ťa ale musím upozorniť na jednu záludnosť. Odinštalovaní (cez Správcu programov) odinštaluješ len výkonné jadro programu, ale ostatné veci (rôzne knižnice a pod.) to v PC zostanú naďalej. Na kompletné odinštalovanie (do čista) použiť ich aplikáciu (https://support.avg.com/SupportArticleView?l=cs&urlName=Uninstall-AVG-software-Clear-Remover&supportType=home) - toto odstráni nielen samotný program, ale aj všetko, čo so sebou AVG do počítača naťahal. Rada: nástroj si stiahni na plochu a samotnú odinštaláciu vykonaj v Safe mode with Network, pretože vtedy PC v základnom nastavení nevyužíva mnohé knižnice (teda ani tie napchaté od AVG) a takto ich ľahko z PC odstráni.

Doposud jsi neráčil sdělit to nejdůležitější - zda jsi s AVG uzavřel nějakou smlouvu a předal jim svoje kontaktní údaje?
Pokud je odpověď ANO, pak samozřejmě odinstalace nestačí.
Pokud je odpověď NE, tak se zamysli, jak by tě mohli identifikovat, aby od tebe chtěli peníze... (tj. odinstalace stačí).