Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepastování notebooku Lenovo

Zdravím, rozhodl jsem se po 10 letech z důvodů narůstajících teplot rozdělat notebook Lenovo g580 s procesoroem i5 3210m. Pasta nebyla uplně suchá, ale "napatlaná všude okolo". Očistil jsem procesor, grafiku i chladič a nanesl novou pastu. Po vyčištění notebooku a složení zpět, mi připadá, že teploty nijak neklesly. Je možné že jsem udělal někde chybu? Moc pasty, málo pasty? případně špatně přidělaný chladič k procesoru a grafice? moc utažení či málo utažený (byly zde šroubky s pružinkou).

díky za rady

Špatně zadaný dotaz. Chybí potřebné vstupní informace. Patrná je snaha pouze o získání informací.
Jaká pasta?
Jak bylo aplikováno? Foto? Video aplikace?

Pasta se dává mezi CPU a chladič.
Mimochodem, ty G jsou povedené držáky. Lidi mi to nosí na servis a na plast je to dobré a pevné.

YouTube:
1) apply thermal paste to laptop cpu
2) apply thermal paste to laptop cpu lenovo g580

Vzduch fouká normálně teplý, teploty CPU se drží bez zátěže počítač zapnuty na ploše v rozmezí 50-60 °C. GPU taktéž a SSD ADATA SU 800 kolem 60 °C.
Večer to zkusím znovu rozdělat, možná nanést méně pasty a důkladněji vyčistit větrák, ale velké nánosy jsem odstranil.
Díky za rady