Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změnilo centrum.cz velikost e-mailové schránky?

Změnilo centrum.cz velikost e-mailové schránky?

Pokud se nepletu, tak po založení byla velikost schránky 20 MB.
Nyní je údajně základní velikost 100 MB. Můžete to potvrdit nebo vyvrátit? Jak to máte vy?

Podle data platnosti podmínek to vypadá na změnu ve vší tichosti, nebo se pletu?
Smluvní podmínky služby Centrum.cz - E-mail, registrace od 25. 3. 2021

(Zvětšit schránku bylo možné na 15 GB. Podmínkou však bylo poskytnutí mobilního čísla, na které zaslali aktivační SMS kód.)

https://reg.centrum.cz/?utm_source=centrumHP&utm_medium=mailbox&utm_term=registrovat

https://www.economia.cz/smluvni-podminky-sluzby-centrum-cz-e-mail/

Nesouhlasím. Nemyslím si, že by centrum.cz svévolně navyšoval kapacitu schránky podle nárustu uživatelských dat.

Roky žiju v přesvědčení, že základ je 20 MB a po rozšíření zadáním SMS kódu 15 GB.
O 100 GB jsem nic nepsal.

Viz přímo ve schránce...
Bezplatná aktivace velké schránky

Aktivujte si velkou schránku a získejte zdarma:
Více prostoru pro vaše zprávy
více informací o všech výhodách aktivace

Nechte si nejdříve poslat aktivační kód jako SMS na telefonní číslo: (vaše telefonní číslo)
Telefonní číslo můžete bezplatně změnit.
Aktivace je možná pouze z telefonních čísel s českou předvolbou.