Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Textový soubor otevřený v PSPADu přes FTP se „kazí“, což je katastrofa.

Dobrý den,

používám PSPAD 5.0.6 (589) na Windows 10 k úpravám textových PHP souborů otevíraných přímo z FTP. Používám to tak roky, ale poslední dobou se začalo dít to, že se tyto textové soubory jaksi „kazí“, což je opravdu katastrofa. Viz obrázek, problém je na řádku 433, kde místo kódu „endwhile;“ je jakýsi nesmysl (občas se objevují i jakési čínské znaky)

Nejsem si vědom žádných konfiguračních změn, PSPAD i Windows průběžně aktualizuju.

Napadá někoho, čím by to mohlo být?

Předem děkuji.

Je to napínavé... čekám, zda se ohledně PSPadu vyjádří pan autor...

Tak myšlenka s ověřením CRC třeba u nějaké stažené ISO instlačky Linuxu není marná.
Loni jsem marně pátral po příčině vzniku "vadných dat na HDD" a nemohl jsem na to přijít. Po týdnu jsem to vyhodnotil, že musí být vadná deska.... a opravdu byla. Byla to dost nevyzpytatelná závada způsobující škody a ztráty dat. Odhalil jsem to právě přes CRC.