Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstránený Instagram

Dobrý deň chcela by som poradiť odstránila som si Instagram. Písalo že do 10augusta ak sa prihlásim môžem ho mať späť. Ale nedá sa mi vôbec prihlásiť .Nefunguje ani cez mobil ani email. A keď má hodi kde mam zadať nové heslo dám ale nepustí má ďalej

google funguje aj dnes

Can I recover deleted Instagram account?
If your account was deleted by you or someone with your password, there's no way to restore it. You can create a new account with the same email address you used before, but you may not be able to get the same username.