Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-mail nebo G-mail

Dobrý den, chci se zeptat jesi je lepší nápad používat email, nebo gmail. Protože Email mi už mi ukradi a nevím jesi je dobrý nápad mít zase email nebo radši spíš gmail ??

Doporučuji Seznam. Přestávám Gůůůgl mail používat, stal se paranoidní, tisíce mailů jestli jsem to opravdu já (hodně na cestách se připojuju), musí se kvůli tomu na mail prohlížečem, debilní Capcha co se trefím do jejich pazgřivých písmen tak na popáté. Donutilo mne to už na Gmail hodně sprostě křičet.

Ale zase je dobry si vytvorit alespon jeden (klidne fake) jen k prihlasovaní k aplikacim, sluzbam google etc, navic mas nektere cloudové služby zdarma.
Prihlasuji se pres Google ucet pres Plex az po aplikace Android nebo nektere fora/web stranky.
Jinak jo, to abuzivnì ověřování je už opravdu nudné.

Ten dotaz je fakt nesmyslny, gmail je proste jen jeden z moznych emailu. Nevim, jak tu v prispevcich prisli na to, ze pod pojmem email tazatel mysli Seznam email.

Proste je spousta moznych emailu:
-Gmail
-Seznam email
-Outlook
-Centrum email (patri sem i Atlas email a Volny email)

-ale je po svete mnoho dalsich, vyjmenovane jsou asi nejbeznejsi v CR

-moznosti je take si koupit vlastni domenu a k tomu emailovy hosting a mit email na libovolne vlastni domene.

---
Pokud jde o freemaily, tak doporucuji Outlook (outlook.com) od Microsoftu, podle meho nazoru je nejspolehlivejsi a nejintuitivnejsi.

Jinak temer kazdy email dnes nabizi dvoufazove overovani, takze zadny ti pak nikdo neukradne. Jen si to obvykle musis sam nastavit, vynucuje to snad jen Gmail.

kdyz chces mit ceskou koncovku mailu, pak treba ten emajl. ja pro zmenu nic od seznamu nemusim.

kdyz ti vyhovuje .com koncovka, pak se da i gmail.
za me maji nepouzitelne filtrovani spamu, ale seznam nemel pry zadne.
ucet u google uz mozna mas kvuli androidu.

paranoidni musis byt u obou poskytovatelu uplne stejne.
taky je nutne nepouzivat stejne heslo od mailu jeste jinde, to je nutne nejvic chranit.

Odporúčam email Tutanota od nemeckých autorov. Zameraný na jednoduché UI a ponúkajú výhradne túto jednu službu a ďalšie zrejme neplánujú, to nesie viacero výhod. Používam už vyše 2 roky a maximálna spokojnosť. Mám len to čo je v rámci free programu ale ponúkajú aj platené pre náročných a firmy. Je možné u nich prevádzkovať na jednom účte viacero emailových adries a nie som si istý ale tuším je možné si vybrať v platenom programe aj názov koncovky respektíve to čo ide za @.

píšu "prý neměl", protože jsou to hafo let staré stížnosti jeho uživatelů.
automatický spam-filtr gmailu celkem funguje, ale když potřebuju nastavit primitivní vlastní pravidlo, v jejich tupém wizardu je to zbytečný oser.
když vidím tak bídný pokrok u gmailu, nečekám, že se seznam za 10 let stal světovou jedničkou.

všechny ty české eshopy co prezentuješ mají povinnost mít v mailu možnost odhlášení zpráv, stejně jako zatrhávátko v eshopu při nákupu. a pokud to nejsou spammeři z mamahotelu a chtějí seriózně podnikat, tak to většinou dodržují.
čili nevím, proč tu možnost nevyužíváš.
kdo se chce brodit hnojem 300 zpráv, jestli tam náhodou není něco na co čekám a co tam nepatří?
ale třeba ti to vyhovuje, tvoje věc.