Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhne zdroj grafiku?

Zdravím, dostal jsem za úkol rozšířit PC o grafickou kartu GV-N65TOC-2GI (rev. 1.0), kde PC má základní desku Dell 073MMW Precision T1700 Motherboard 73mmw a zdroj je Dell T1M43 Precision T3620 365W Power Supply DPS-365CB A D365EM-00. Prosím o radu, jestli tento zdroj utáhne onu grafickou kartu? Mnohokrát děkuji za radu

ta karta ma teoreticky brat 70w.
i kdyby 2x tolik v nejakem hernim rezimu, furt by to melo stacit.

bazarove firemni workstation jsou nevhodne na hry, ale s nejakou zatezi pocitaji, predpokladaly grafiky rady quadro apod.