Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungujici touchpad

Dobry den,

Prosim dokazal by mi někdo poradit, na notebooku mi přestali fungovat gesta touchpadu, v nastavení mužu nastavovat jen citlivost a nic jineho, mam win11 drivery mam auktualní, dokonce jsem zkoušel přeinstalovat windows a stale nic, předtím fungovalo normálně.

jenže ve win10 to nejspíš fungovalo, jsou tu už 7 let.
jak přesně probíhala instalace ovladačů - které jsi instaloval a v jakém pořadí?

asi nemusíme řešit, že máš mít zakázanou automatickou aktualizaci ovladačů od ms - máš s touchpadem problém, ms není výrobcem hw a nekontroluje nové chyby.
typ ntb je tajný, tak co s tím.