Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty v gmailu

Zdravím kde v gmailu najdu kontrakty kterým jsem psal email? Když zmáčknu u příjemce třeba písmeno o, tak se mi ukáže kolonka s kontakty který začínají na o, takže ty kontakty někde uložené jsou. Kde najdu kompletní seznam?

Dělal jsem to přes mobil s android a dopadl jsem tak že nejdřív jsem musel v mobilu deaktivovat aplikaci Gmail, protože v samotný aplikaci Gmail se to nastavit/vymazat nedá.
V Google Chrome prohlížeči jsem najel na Gmail, přihlásil se a v nastavení nepotřebný kontakty smazal.
Okey, ale znovu pak aktivují v mobilu aplikaci gmail, předem smažu v nastavení mobilu v aplikaci Gmail mezipamět i úložiště. Spustím Gmail aplikaci, chci zadat pro přihlášení email ale už je tam pro kliknutí jméno mého gmailu připraveno i když jsem mezipamět i úložiště smazal, okey kliknu přihlásím se a když chci psát zprávu smazané kontakty se mi v aplikaci Gmail pořád ukazují/nabízí.
Co s tím?

Přečti si znova, co píšu ... u kontaktu je i majl. Když napíšeš majl na nějakou "novou" adresu, může se automaticky uložit do kontaktů (záleží, jak to máš nastavené) i bez čísla telefonu. Mně se to hned při psaní "nové" adresy nabídne.

Já jo ... ale tohle se už asi na dálku nevyřeší. Musí to vzít do ruky někdo, kdo se v tom zorientuje. Mimochodem, ty Kontakty můžeš mít různé - co používáš ??? Já používám Kontakty Samsung, ale jsou i Kontakty Google a mnoho jiných a můžou tam být současně ... Ale určitě ty adresy jsou v Kontaktech :-)