Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adapter pro SIM

Ahoj, dcera má rozbitý mobil, respektive dotyk na mobilu samsung M12.
Lze koupit adapter do PC, aby alespoň měla funkční WhatsApp a byla v kontaktu s kamarády ze školy, prosím?
Jakože by jsme vložili její simkartu do PC a měla WhatsApp v PC?

Lze použít na PC WhatsApp Web - https://web.whatsapp.com/
Běžně ho používám, jen se "spáruje" účet přes QR kód a může pohodlně komunikovat z jakéhokoliv PC/notebooku.

Když má rozbitý dotyk, připoj přes OTG kabel/redukci normální USB myš a můžeš mobil ovládat - alespoň zazálohovat data, kontakty, atd... Koneckonců může používat i ten WhatsApp, když bude myší klikat na písmenka na virtuální klávesnici...