Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 15k

Zdravím všechny v poradně,

můžete mi prosím poradit PC sestavu do 15k?
(Bez příslušenství)

Osobně potřebuji PC jen na chvilkove programovani mimo pracovní PC a občas nějakou hru (WoW, Age of Empires II, LoL, Lost Ark)

Do HW se moc nevyznám, ale hádám že nějaký budget processor bude řada i3.

Díky moc

Vzhledem k rozpočtu jsi omezený na 5600g nebo 5700g.
Mají integrovanou grafiku lepší než Intel ale samostatná je samostatná.

Něco doma nemáš?

Ten repas pokud by se doplnil grafikou by mohl být dobrý ale podle mě se vyplatí jen ty nejlevnější řekněme zhruba do 6k.
Než koupit dražší než třeba 8k už je podle mě lepší skládat.

Tak cena asi není vysloveně špatná když se vezme v úvahu ta 1tb Evo to by mohlo být ještě v záruce. Ale deska a procesor budou mít 9 let a ta 650 je slabá. Takže bez úprav by se to neobešlo. RAM budou nejspíš ještě DDR3.

Tak se podívej po něčem dražším a třeba najdeš něco vhodnějšího.

Tohle třeba na první prohledání se mi zdá ok
https://pc.bazos.cz/inzerat/153565817/herni-pc-ryzen5radeon5500.php
Pokud je k tomu třeba rok zaruky bral bych to jako plus.

Tady je za 12 s "vykradenou" grafikou z dob krize, možná by šel na 11 a ty bys sehnal ještě grafiku
https://pc.bazos.cz/inzerat/155124271/hp-pc-sestava-intel-i7-10700f-32gb-ram-1tb-ssd-nvme-1tb-hdd.php
Prodává tiskárny už dlouho

Pokud to nepotřebuješ.koupit hned dnes tak počkej. Možností je hodně.

Předpokládanám že odpoví jen třeba je mimo telefon.
Kdykoliv sem neco prodával na bazoši byl tam pokus vyjednat slevu. Takže sem to inzeroval tak aby pro ni byl prostor.
Jednou jedinkrát si přijel borec pro grafiku a s cenou souhlasil, tak semu dal slevu 10 procent tři kila ten hleděl:-)

Já sháněl ojeté auto půl roku:-D