Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gmail vrací emaily od Seznamu-co s tím?

ahoj , nyní poslední týden vrací Gmail všechny emaily....5.0.0 smtp; 550-5.7.1 [2a02:598:a::78:34 12] Our system has detected that this message550-5.7.1 is likely unsolicited mail. To reduce the amount of spam sent to550-5.7.1 Gmail, this message has been blocked.

nevíte co s tím?děkuji

když se připojím přes anonymizer,tak část emailu na gmail projde ale něco také ne...takže bude asi blokována přímo emailova adresa.Jinak z ostatních seznamackých emailu mně na gmail emaily bezproblému chodí...

Anonymizer není zrovna nejdůvěryhodnější způsob, jak jít na Gouglího e-mail.

Zkontroloval jsi počítač na škodnou? Jaký prohlížeč používáš? Zkus to jiným.
Vypni všechny doplňky v prohlížeči.
Preventivně zkus vypnout antivirák (pokud používáš nějaký newindowsovský).

děkuji za radu.Nyní jsem na zkoušku zkusil odeslat email přes mobil na gmail z mého seznamackeho "blokovaného" emailu a opravdu dorazil...Zkusil jsem na mobilu vypnout data a odeslal jsem přes WI-FI se stejnou IP adresou jako má PC a také dorazil...tak to jsem snad na dobré cestě...bál jsem se že je blokovaná fyzicky emailová adresa novak@seznam.cz to by byl asi konec.Pro mě je ten email hrozně důležitý.Jinak prohlížeč používám Mozillu .

Zkontroloval jsi počítač na škodnou? Jaký prohlížeč používáš? Zkus to jiným.
Vypni všechny doplňky v prohlížeči.
Preventivně zkus vypnout antivirák (pokud používáš nějaký newindowsovský).

Odpovídáš jenom napůl. Je zřejmé, že máš v PC "něco", co se gmailu nelíbí.
Může to být i "podpis" v e-mailu, který je považovaný za spam.

Projdi PC programy MBAM (stačí free verze) a AdwCleaner (oběma!).

Rodiče mají jiného poskytovatele Internetu než ty?
Nějakých 10 let nemám Seznam a tyto problémy nemám. Pokud tak lpíš na Seznamu, tak zkusils variantu, že mejly by ti chodily na Seznam a z tama bys to přeposílal na svůj mejl na Gmailu. A z něho vyřizoval poštu.
Chápeš temu? Pokud Gmail vrací Seznam náhodně, tak bude naučený, že tvá seznamácká schránka ti posílá poštu na gmailí a nebude řešit, co se z ní přeposílá. Něco jako praní špinavých peněz.
Pak je ještě jedna možnost. Z hlaviček mejlu si přečti, z kterých SMTP Seznamu odešly vrácené mejly. A IP adresu nech překontrolovat na seznamu blacklistů IP. Podle popisu to odpovídá. Mají několik SMTP serverů a pokud je nějaký na blacklistu skrz spam, tak z něho se majly vrací (v lepším případě) a ty co nejsou na blacklistu, tak ty Gmail pustí.
Jestli je to ono, tak s tím měla firma s firemním emailem na Seznamu pořád problémy. Buď nechodily emaily od nich a nebo od některých zákazníků nechodily objednávky nebo odpovědi. Ale ani náhradní email na jiné doméně než .cz si nezřídili.