Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD nvme adata - nelze pracovat s jejich Toolboxem

Jelikoz muj ssd nedostacuje, poridil jsem na zdejsi radu nvme adata 1T. Migroval jsem sytem z puvodniho sata. Vse funguje jak ma, ale... Pri pouziti jejich Toolboxu, je disk sice viditelny, ale bez jakychkoliv podrobnosti a nelze s nim pracovat. To same i s Samsung Magician, ten ho vubec nevidi. V cem muze byt zakopany pes? W7, deska asus prime b250
diky

Změna předmětu, původně: nvme adata (host)

Je.mozne že BIOS ty informace má a prostě nepředá. Starší kousek.mendi podpora.
Zrovna dneska jsem chtěl otestovat WD 570 ve firemním Dell notebooku a taky jsem ve dvou programech viděl jen název programu a žádný detaily počítám je to tím že má šest let.