Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - odpájanie monitoru

Zdravým potreboval by som radu . Mam pc zostavu AMD Ryzen 5 5600X 4.6 GHz, EVGA NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000GB+ HDD 2TB 7200 ot./min, a dva monitory pripojene cez DisplayPort -.
Jeden s monitorov sa mi pravidelne vypína a zapína jeden ten istý v kuse je tam cca hodinový interval . Keď na grafickej karte cez aplikáciu pridám MHz , monitor sa vôbec nevypína viete mi poradiť v čom je problém mam kúpiť novu grafiku alebo ?
Monitory sú 27" ASUS VG279QM Gaming HDR

První bych fyzicky prohodil monitory. Signálové kabely přehoď taky. Když to bude dělat ten samej monitor (umístěný teď na jiném místě) je v tom grafika nevinně a je to v monitoru (kabelu).
Pak bych to řešil.
Pokud to opravdu dělá nějaký výstup grafiky tak je to na zvážení, před reklamací bych si ještě půjčil jiný monitor ať vím jestli to dělá i s jiným. Jinak reklamace asi nedopadne.