Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba pri instalaci win 10

Zdravím všechny.
Kočky mi schodily noťas že stolu, vyletěla baterka atd.. Po zapnutí se po pár (dlouhých) minutách dostal na přihlášení uživatele, na několikátý pokus se povedlo přihlásit, načetl plochu s ikonami bez náhledů, bez připnutých ikon dole na liště (průzkumník atd), ukazoval špatný čas.
Pokus o opravu win vestavěnou funkcí neúspěšný.
Pokus o reinstal pouze win se zachováním souborů z usb neúspěšný. ( vyhazoval hlášku, že nemůže nastavit jazyk offline, chyba 0x80FE0000.

Naformátován disk, rozbalí soubory, připraví soubory, nainstaluje funkce a aktualizace a před dokončením instalace vyhodí chybovou hlášku viz foto. Poradí někdo, v čem vidí problém, případně jaké informace potřebujete k vyřešení problému?
Předem děkuji za konstruktivní odpovědi.

Z čeho Windows instaluješ? Seš si jistý, že je instalačka v pořádku? Zkusil jsi vytvořil novou flešku s Windows 10 (pomocí Media Creation Tool)?

V tom notebooku je klasický točivý pevný disk? Po tom pádu může házet chyby. Zkontroloval bych SMART hodnoty, např. pomocí Hirens Boot.

Flash 4gb, vytvořený přes MCT, před měsícem jsem přes něj noťas instaloval bez problémů.
Momentálně nemám jiný pc, přes který bych vytvořil novou instalačku k ověření správnosti dat na usb (nechám udělat zítra).
Hirnes boot se dá rozběhnout i na pc s formátovaným diskem? Diky

Je to 6let stará vykopávka od HP, 500gb, 4gb, zkusím zítra novou flash se systémem, když ne, tak kouknu na ceny ssd a buď se mi bude chtít ho dávat, nebo koupím rovnou novej noťas.. ale na prohlížení netu a yt stačil, tak se mi nechtělo kupovat novej... tohle mě donutí 😀