Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup do telefonu

ahoj vsem,

rad bych se zeptal znalejsich veci. dnes se mi stalo, ze jsem zapomnel telefon doma. nemam to v dojezdove vzdalenosti z prace ale dobry, mam ntb, takze se dostanu do mailu, whatsappu atd. ale, to jsou jen nadstavby, ktere jsou dejme tomu primarne v cloudu a mam moznost se k nim dostat odkudkoli. co kdyz ale potrebuju primo do telefonu. a to jak pro pristup k tomu kdo mi volal, nebo poslal SMS a nebo, co kdyz potrebuji pristup k souborum, ktere jsou ulozeny primo v telefonu?

a ted dve otazky..

1. dokzau se k tomu nejak dostat ted diky nejake funkci v telefonu o ktere trenba jen nevim, ale uz tam je (jde o android)
2. existuje neco, co muzu v telefonu nastavit nebo nainstalovat, abych pokud zase nekdy zapomenu telefon doma mohl do telefonu pristupovat

dekuji moc

Jak teamviewer nastartujes, kdyz jses v praci? A ikdybys ho nastartoval predtim, jak zajistis, aby se nevypnul?

Obracene z mobilu na PC neni pres Teamviewer problem, ale z PC na mobil, kdyz k tomu mobilu nemuzes, to se mi driv nedarilo a myslim, ze v soucasnosti je Android k aplikacim jeste agresivnejsi.