Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání audiosouborů v telefonu Samsung A51

Mám problém s přehráváním audiosložek v telefonu. Složku, obsahující mp3 audiostopy do složky Music bez problémů nakopíruji, při připojení telefonu k pc vypadá vše korektně, ale když tel odpojím a chci si danou audiosložku přehrát na telefonu, zjišťuji, že se nekorektně rozdělila např. do tří složek a jednotlivé audiostopy jsou v nich rozházené bez ladu a skladu a nelze je v pořadí za sebou korekně přehrát. Pokud telefon připojím k pc, vše je bezproblémů srovnané v jedné složce a vypadá v pořádku. Vlastnosti jednotlivých audiostop vypadají v pořádku, korektní názvy i označení pořadí....
Nedělá to každá audiosložka, ale pokud ano, napravit to neumím.
Zřejmě je to trivialita, ale bohužel nevím, co s tím.:-)
Děkuji za případné rady.

Jenom na zkousku, mohl by jsi zkusit Samsung Music ? Stahni z Samsung Galaxy store né Google Play.
https://galaxystore.samsung.com/prepost/000001527281?appId=com.sec.android.app.music

Spatny není « google file » aplikace a pri otevreni zvolit audio soubory. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.nbu.files&hl=en&gl=US
[95487-capture-png]

PS: S YT Music zkusenost nemam, zde ti nejak nepomohu sorry.

V mobilech se nehraje na složky ... pořádá se to podle tagů. Musíš najít přehrávač, který to pořádá dle složek, můžeš to přehrávat z nějakého Správce souborů (tam to ale přehraje asi jen 1 soubor).

Nejlepší je ale ty tagy "dát do pořádku", třeba ve WMP nebo nějakým správcem tagů (tagscan).