Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní pc do 45k

Dobrý den, rád bych si nechal poradit od někoho kdo se více vyzná v sestavování pc.
Pc bych chtěl na Moba hry a nějaké nové 3áčkové tituly
Budget je 45k
Bez monitoru a ostatních věcí
Windows už mám.
Hledám jenom čistě pc sestavu.
Děkuju mockrát.

Takhle je to za 40K

https://www.czc.cz/278105,305098,291438,341757,315340,320441,347659,323155,308136,348111/kody

Dala by se vylepsit grafika na RTX 3080, ale bylo by to uz nad cenou a na CZC je stejne nemaji.

Nebo si priplatit za udajne lepsi chladic, treba tato:

https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8g-rev-2-0-lhr-8gb-gddr6/323016/produkt

Kamos ale ma tu, kterou jsem daval do sestavy a rika, ze ji v stejne hlucnem byte neslysi, to uz je pak od podminek, jake kdo ma.

Nedal jsem tam HDD, na zalohy se nejaky hodi, trebna tento:

https://www.czc.cz/seagate-ironwolf-3-5-3tb/200399/produkt

Fungovalo, ale s budgetem 45k mít v PC pouze RTX 3070?
5700X za +50% ceny oproti 5600 ti přinese 5% výkonu navíc- vyhozené peníze.
PSU jsi vybral se 3letou zárukou, za své peníze chceš 10 let záruky.
RAM 3600/16 jsou o pár kaček dražší oproti 3600/18, proč je nevzít?
Tak ale zase ti ta sestava pěkně bliká

Do toho zdroje od MSI bych nesel. Nemusi byt spatny, ale vzal bych neco provereneho jako jsem tam navrhl ja. Jinak za me ta sestava ok.

Ohledne namitky tady, ze by lepsi grafika prinesla vic nez ten lepsi procesor. Souhlasim s tim, ale grafiku si myslim, ze si casem koupi tazatel novou lepsi lehce, predelavat cele PC i s procesorem je o dost slozitejsi, jak technicky, tak financne. A osmijadro urcite vydrzi dele nez sesti jadro z hlediska moralniho zastarani. Proste ja bych do sestavy za 45K jenom sestijadro nedal.