Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC

Zdarec mám letité PC co už má něco za sebou. I5 první generace. Uvažuji o novém PC.
Musí umět 4K rozlišení.
Něco jsem sesmolil na CZC, tak budu rád za komentáře zda je to v pořádku.
OS koupím na Aukru.
Popřídě jestli to lze postavit levněji bych uvítal.
kody
Díky.

Vybrane klavesnice, mys a sluchatka nechavam zcela bez komentare a radeji se k tomu vyjadrovat nebudu. ;-)

S tím tazatel musí počítat, že kvalita bude mizerná, když za 599 Kč kupuje klávesnici, myš, sluchátka a ještě k tomu podložku.