Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem idnes nebo jiná aplikace na zprávy

Ahoj, několik let používám v mobilu aplikaci idnes. Ale poslední dobou je tam spoustu článku premium, to znamená jen pro předplatitele. Přemýšlím, že si předplatné zakoupím. Ale nejdříve bych chtěl vyzkoušet i jiné podobné aplikace, kde bych si přečetl zprávy. Máte prosím nějaké tipy? Jaké vyhovují vám? Děkuji.

Vygooglil jsem České noviny - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.barisefe.czechnewspapers&hl=cs&gl=US:

Najdete novinky z Aktualne, Auto.cz, Benesovsky Denik, Berounský Deník, Blesk, Blisty, Centrum, Cesky Noviny, Ct24, Denik Moje Noviny, E15 Denik, Echo24, Ekonom, Expres, Gameforge, Google Zprávy, Hradecky Denik, Ihned, Kladenský Deník, Kurzy, Lidové Noviny, Měšec, Metro, Mobilenet, Mladá fronta DNES, MobilMania, Neviditelny pes, NewsNow Czech Republic, Novinky, ParlamentniListy, Pelhrimovsky Denik, Penize, Plzensky Denik, Prague Post, Prvni zpravy, Právo, Reflex, Seznam, Sport.cz, Sportonoviny, Sputnik, Teplický Deník, Tiscali, Topix Czech Republic, Tyden, Zive.cz, Česká pozice...

Nezkoušel jsem, nic takového nepotřebuji...