Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je DDE Server?

Ahoj, při restartování PC s Win 10 Home mi krátce vyskočila hláška, že se ukončuje DDE server, ale pak se počítač nedorestartoval. Zůstala viset obrazovka s tím, že se restartuje a na nic už nereagoval. Musel jsem natvrdo vypnout. Předtím než jsem dal ve windows restartovat jsem na PC ukončil veškerou činnost, která navíc nebyla nic víc než jen kopírování nějakých dat. To jsem ukončil s dostatečným odstupem od vyvolání požadavku na restart, ale při tom "nerestartování" extérní připojený disk pořád běžel (blikal jakože pracuje).
Co je ten DDE server vůbec zač?

Díky za odpověď. A proč to běželo? Měl jsem puštěné jen kopírování souborů a pak vše zavřel a chtěl restartovat. Protože se kopírování hrozně vleklo. A tohle mi vyskočilo, reset nedoběhnul a musel jsem to natvrdo vypnout.