Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iphone 12, FB a nesmyslná tapeta

Ahoj,
když najedu s iphonem 12 do facebooku a tuknu na příspěvek tak najede skoro přes celý display nesmyslná tapeta
se smajlíkama dále tam píšou " zareagovat na komentář, odpovědět, skrýt, získat podporu atd.
Otázka zní jde to nějak úplně zrušit aby to neotravovalo? díky

Tak asi xichtokniha usoudila, že větší zisk jí přinesou komentáře než články a podle toho upravila UI, aby vyšla vstříc cílové skupině.

Pak je jasné, že článek v podstatě netřeba a nadpisu stačí i půl, stejně to nikdo nečte a k hejtování stačí i obrázky pro negramotné, tak je jim potřeba dát prostor a nediskriminovat je.

Řešit bys to měl s vedením xichtoknihy, respective s jeho oddělením pro podporu, aby stávajícímu grafikovi/návrháři UI poskytli spravedlivou odměnu (něco jako pověšení za koule do průvanu, nebo tak něco) a najali někoho aspoň trochu schopného, aby to opravil.

Ale může se stát, že tvůj návrh bude řešit někdo negramotný, takže se bez těch názorných obrázků neobejdeš a i po jejich použití stejně neuspěješ ...

Pak je na místě hlasovat nohama.

(Teda vycházím z toho, co jsi posílal, sám xichtoknihu nemám, takže nevím, jak zrovna vypadá a je mi to srdečně jedno.)

Nemám tušení, jak by mělo na iPhonu fungovat cokoli.
Ale na normálním počítači mám v browseru na blokování reklam uBlock a v něm můžu blokovat i jednotlivé elementy stránky - takže jsem si na některých stránkách dal vyházet z menu čudlíky, které nepoužívám.
Čili by teoreticky mělo jít takto zablokovat i tu nesmyslnou tapetu. Teda aspoň na normálním počítači a normálních stránkách - jak je na tom iPhone a xichtokniha netuším a zkoušet nehodlám.