Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak kontaktovat podporu google

Ahoj,poradil by mně někdo ,jak kontaktovat podporu google?Aby se mnou hovořil živý člověk?Procházím support celý den a pořád jen nekonečné články a odkazy zase na nekonečné člávky....děkuji za radu.Mám email od seznamu na blacklistu a potřebuji to vyřešit..díky díky díky

tak seznam taky má freemail a má živou podporu...By google mohl trochu pustit žilou a zaplatit nějakého inda-ne?:-)
Emai xxxx@seznam.cz byl spárovaný s jedním formulářem co jsem měl na webových strankách a přes nějak bylo spamováno.Ten email je pro mě moc důležitý ,jinak bych si založil jiný...ale toto potřebuji vyřešit...

Co zkusit napsat na support-cz aaaaaa google.com?

Asi idealistické kecy...
Spojení prostřednictvím telefonního hovoru: Stačí vytočit telefonní číslo podpory Google 1-866-2-Google (1-866-246-6453) a vedoucí pracovník pro zákazníky s vámi vyřeší jakýkoli těžší a kritický problém týkající se společnosti Google velmi snadným způsobem. Zástupci zákazníků jsou velmi talentovaní a zkušení, takže získáte dokonalé řešení velmi rychlým způsobem.

https://sites.google.com/view/gooogle-live-personn/home

To co se ti ukázalo na tom obrázku znamená toto v češtině.

Děkujeme za odeslání vaší žádosti. Počkejte prosím alespoň 2 týdny mezi odesláním , než se případné změny projeví . Chcete-li měřit a sledovat doručování e-mailů uživatelům Gmailu, použijte nástroje Postmaster Tools. [Poznámka: Nejrychlejší způsob, jak získat podporu, je prostřednictvím našich center nápovědy. Zde naleznete informace o našich produktech, včetně informací o odstraňování nejčastějších problémů.