Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice a myš nesmyslně reagují

Prosím o pomoc. Klávesnice a myš na notebooku při používání konají nesmyslné úkony. Klávesnice přepíná mezi okny, otevírá různé složky, myš také. Stejně tak externí klávesnice a touchpad. Nevíte co s tím?

Ano i po restartu. To bohužel nedokážu resp. nevím jak na to. Potřebuju k tomu něco speciálního? Se svými it schopnostmi to stejně asi nakonec skončí v rukou někoho zkušenějšího. O co mi šlo je zda má někdo podobnou zkušenost a pomůže mi třeba vytvořit představu o náročnosti / nákladnosti řešení.